Média a public relations


­
3.10.2017 - Světlo a lidská psychika

Vystoupení ředitele R&D centra pan Burhana na Kurzu osvětlovací techniky XXXXIII
Příspěvek se zabýval trendy v řízení osvětlení s ohledem na poznatky o vlivu parametrů světla na lidskou aktivitu a náladu. Jako vhodné modely byly představeny kancelářské aplikace, nemocniční zařízení a domy s pečovatelskou službou. Dále byla rozebrána problematika metrik světelného spektra bílého světla - standardní model Ra a jeho novější doplněk Re a nová metrika TM30. Na závěr byly diskutovány praktické aplikace a výrobní možnosti.
Stáhněte si prezentaci


­
1.9.2017 - TRON LED osvětlovací profily

Reklama v časopise Stavebnictví a interiér, ročník 25, září 2017, str. 16
Prezentujeme naši širokou nabídku LED osvětlovacích profilů a příslušenství pro každou příležitost - domácnosti, kanceláře, průmyslové, veřejné a obchodní prostory.
Podívejte se na plné znění


­
1.9.2017 - "Spojujeme to nejlepší ze všech LED světů"

Reklama v časopise Světlo, září 2017, č. 5, obálka str. 3
Prezentujeme filozofii naší firmy zaměřenou na komplexní služby, kdy máme v rukou veškeré zásadní momenty LED projektů - engineering, vývoj řešení, komponenty, jejich finální zpracování. Díky tomu můžeme stoprocentně garantovat kvalitu našeho řešení.
Podívejte se na plné znění


­
1.8.2017 - "Kvalitní osvětlení je tvořeno celou řadou detailů"

Odborný článek v časopise Stavebnictví a interiér, ročník 25, srpen 2017, str. 24
Článek pojednává o zdravotních aspektech a možnostech osvětlení interiérů svítidly z LED osvětlovacích profilů.
Stáhněte si článek v plném znění


­
15.6.2017 - "Šťastný pohled na život"

Den otevřených dveří firmy TRON spojený s ohňostrojem IGNIS BRUNENSIS 2017
Odbornou částí setkání byla především prezentace naší výrobní technologie pro výrobu LED modulů. Doprovodný program obsahoval vystoupení mistryně ČR v pole sportu Lenky Eleanor Hůlkové. Hudebním doprovodem byla produkce písničkáře Antonína Jarůška. Vyvrcholením akce bylo sledování ohňostroje "Šťastný pohled na život" pořádáného v rámci festivalu IGNIS BRUNENSISS 217 z VIP tribuny na brněnské přehradě. Těšíme se na příští setkání.
Podívejte se do fotogalerie, jak to celé proběhlo


­
21.-24.3.2017 - Ampér 2017

26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení
Jako každý rok jsme na našem stánku prezentovali naši nabídku zboží a služeb. Zaměřili jsme se především na nové trendy v oblasti výroby LED světelné výzbroje a na novinky v našem sortimentu - zejména LED osvětlovací profily výrobce TOPMET. Proběhla samozřejmě i celá řada obchodních schůzek. Děkujeme za návštěvu.